teslya@email.ua

Двері

Сьогодні без дверей неможливо уявити собі жодне приміщення. Сучасні двері – це не тільки перший рубіж безпеки вашого житла, але крім  своєї надійності, вони повинні обов’язково нести естетичні функції. Наша команда виготовляє двері з найкращих видів деревини в широкому асортименті, як вхідні, так і міжкімнатні. Дерев’яні двері, куплені у нас, – запорука якості та тривалої служби. При правильній експлуатації їх вистачить на найближчі 50 років. Наша продукція виконана в строгій відповідності до технологій, вони наповнять ваше житло ароматами лісу, а природний золотисто-медовий відтінок деревини сприятливо вплине на самопочуття та здатність до розслаблення. Останнє особливо актуально для заміських будинків і котеджів. Також у нас доступна будь-яка форма і дизайн.

Д-1

Д-1

Д-2

Д-2

Д-3

Д-3

Д-4

Д-4

Д-5

Д-5

Д-6

Д-6

Д-7

Д-7

Д-8

Д-8

Д-9

Д-9

Д-10

Д-10

Д-11

Д-11

Д-12

Д-12

Д-13

Д-13

Дерев’яні вхідні  двері та аргументи на користь їх покупки

Дерев’яні двері для дачі, заміських будинків і не тільки, в яких передбачається як тимчасове, так і постійне проживання, – це те, на чому краще не економити. Але нижча ціна не повинна бути синонімом низької якості. Крім захисту від непроханих гостей, двері також повинні бути надійним утеплювачем, стійкою від спеки, морозу, вологості, вітрів та інших зовнішніх впливів.

Цілком природне і закономірне бажання кожної людини – увійти в свій будинок і закрившись з середини, відчувати себе захищеним та в комфортній обстановці. Двері виготовлені у нас зможуть вам це забезпечити. Основні варіанти виготовлення: безсучкова і з невеликою кількістю сучків. Перший варіант збирається із заздалегідь відібраних сортових зрощених заготовок, з метою 100% видалення дефектів.

Другий – повністю з цільного матеріалу з допустимою кількістю сучків. Бути  перфекціоністом або «ближче до природи» – вирішувати тільки вам. А наша команда готова виконати будь-яке ваше бажання та втілити усі фантазії, які стосуються дверей, в життя.

Незалежно від того, які двері ви виберете і куди їх необхідно буде встановити: офісна будівля, веранда, будинок і т.д., Ви не помилитеся. Адже дерево – це класика, яка буде актуальна в усі часи, а також підкреслює хороший смак і турботу про екологію житла його власником. Такі вироби дихають, не допускаючи «парникового ефекту» і застояного повітря, створюючи неповторний мікроклімат, благотворно впливаючи на здоров’я.

Важливою перевагою таких дверей – низька здатність пропускати сторонні звуки, а це послужить додатковою шумоізоляцією. Добре, коли трапляються спокійні сусіди, а якщо ні? Так що не тільки гул від вечірки, але і шум з вулиці або сильний вітер і вам не загрожують.